מנגנון נהיגת יד MERO 3 HURT מבית אדר פתרונות הרמה

או חייגו
050-6440173    
054-9909190

חברת אדר פתרונות גאה להתקין בקרב לקוחותיה את מנגנון נהיגת היד המתקדם והבטוח של חברת HURT. חברת HURT היא מהיצרניות הוותיקות באירופה בתחום אביזרי הנכים ,בעלת תו תקן ISO 9001 וחברה מובילה ב EUROPEAN MOBILITY GROUP (קבוצת חברות הניוד האירופאיות). מנגנון נהיגת היד עבר גם בארץ את בדיקת מכון התקנים ומשרד התחבורה ואושר על ידם להתקנה. כך למעשה גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות הזכאים מטעם המדינה רשאים לקבל התקנה של המנגנון.

כיצד פועל מנגנון נהיגת היד

השימוש במנגנון נהיגת היד הוא קל והופך את הפונקציה של דוושת הבלמים ודוושת התאוצה לידית הממוקמת ליד הקונסולה המרכזית של המכונית בצד הנהג. דוושת המאיץ/הגז נשלטת על ידי משיכת הידית לאחור ודוושת הבלם נשלטת על ידי דחיפה של הידית קדימה. שימוש קל זה מאפשר לאנשים בעלי מוגבלות בגפיים התחתונות ואפילו לאנשים עם מוגבלות קלה בידיים לנהוג ולהיות חופשיים ועצמאיים. במידה והנהג רוצה לנעול את דוושת הבלם הוא עושה זאת בקלות על ידי לחיצה על כפתור הנמצא על צד המנגנון באמצעות האגודל.

האם מנגנון נהיגת היד MERO 3 מוכר על ידי ביטוח לאומי ומשרדי המדינה

כאמור מנגנון נהיגת היד עבר בארץ את בדיקת מכון התקנים ומשרד התחבורה ומשום כך זכאי הביטוח הלאומי ומשרדי המדינה יכולים להיות זכאים באישור המתאים להתקנת המנגנון ברכבם. לקוח המעוניין לקבל הדרכה כיצד לקבל את זכויותיו יכול לפנות אלינו ואנו נעשה את המיטב להדריכו כיצד לקבלם.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף